Turystyka aktywna Podkategoria: Turystyka aktywna

 • Organizator turystyki i wypoczynku w Polsce »

  Stork.pl to turystyka i wypoczynek w najlepszym wydaniu. Oferujemy atrakcyjne wycieczki, wczasy i wypoczynek w Polsce. Proponujemy duży wybór noclegów krajowych, przewozy osób na terenie Polski, transfery z lotniska. Polecamy zwiedzanie Krakowa, Gdańska, Warszawy, Wrocławia, Poznania, Torunia z licencjonowanym przewodnikiem, pilotaż po Polsce. Zapraszamy do wypoczynku w górach, nad morzem, w lasach i nad jeziorami.
  Wycieczki dla grup i turystów indywidualnych. Przedstawiamy gotowe programy lub komponujemy je na indywidualne życzenie klientów.
  Warsztaty dla szkół. Żywe lekcje historii, kultury i obyczajów, zimowiska, zielone szkoły. Polecamy naszą bazę ofert turystycznych, opisy ciekawych miejsc wypoczynku. Planujesz wypoczynek w Polsce - sprawdź naszą ofertę.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spływy pontonowe Dunajec »

  Energicznie zagospodarowany czas wraz z cudownymi widokami i duża dawką adrenaliny to cechy oferty kajakowej na rzecze Dunajec przygotowanej przez firmę Rivent. W cenę zarówno kursu jak i samej przygody wliczone jest udostępnienie potrzebnego sprzętu, ubezpieczenie jak też opieka dyplomowanego opiekuna. Jeżeli jesteś na wakacjach albo urlopie i nie wiesz gdzie się udać już w tej chwili zainteresuj się raftingiem na rzecze Dunajec to być może najlepsza opcja. Kusząca cena, profesjonalnie sporządzona oferta zdecydowania przyciąga zarówno amatorów jak i już zaawansowanych śmiałków rzecznych szaleństw. Rivent intensywnie zachęca na rafting Dunajec.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jaskinie Polskie »

  Najważniejszą tematyką portalu są jaskinie, które skrywają wiele tajemnic i uroków a z czasem są odnajdywane przez taterników i grotołazów. Portal jest zrobiony dla pasjonatów jaskiń, którzy mogą się dowiedzieć o znaczących odkryciach, nowym osprzęcie na krajowym rynku jak również różnorodnych ciekawostkach. Portal został tak wykonany aby znalezienie jaskini było intuicyjny i bardzo proste dla każdego nie zależnie od jego znajomości obsługi Internetu. W portalu między innymi zobaczyć jaskinie w Polsce, w Sudetach, w Zakopanym. Zobacz sam a może jaskinie będą Twoją nową pasją.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Turystyka aktywna

Turystyka aktywna - nowa strona:

Adres: