Strony związane z hasłem 'dowcipy':

 • Dowcipy »

  Portal rozrywkowy zawierający pełną porcję dobrych dowcipów, które przeszły skrupulatną moderację po względem jakości. W serwisie odowcipy.pl każdy użytkownik może dodać swój ulubiony dowcip korzystając z formularza zamieszczonego na naszej stronie internetowej. Każdy smutas po przeczytaniu naszych dowcipów uśmiechnie się od ucha do ucha i tym sposobem polepszy sobie nastrój.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dowcipy »

  Dowcipy i kawały to tematyka serwisu, który z dnia nadzień rozbawia coraz to większe grono użytkowników. W portalu wszelkie dowcipy zostały wydzielone na indywidualne podkategorie tak aby nawigacja po serwisie była dla wszystkich prosta. W negatywną aurę lub po prostu w gorszy dzień będziesz mógł zmienić sobie nastrój czytając i redagując nietuzinkowe dowcipy na ziemi. Dowcipy podzielone według naszych kryteriów. U nas tylko najlepsze dowcipy. Dodaj swój ulubiony dowcip.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kawały »

  Wyśmienite kawały podzielone na szereg kategorii aby nawigacja była jeszcze przyjemniejsza i jeszcze prostsza. Chcielibyśmy wykreować internetową bazę kawałów, która codziennie będzie rozmieszczać spore grono internautów. Zamieszczamy zwłaszcza satyryczne kawały, które są wyborne ale mało popularne, wszystkie kiepskie kawały są przez naszych adminów od razu kasowane.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żarty »

  Zestawienie żartów składanych na przestrzeni kilkunastu lat z polskiego Internetu. Każdego dnia wymyślamy żarty swoim kolegom, które następnie są opowiadane przy wielorakich okazjach takich jak na przykład urodziny czy wesela. Nasz serwis ułatwi wszystkim w produkowaniu takich żartów, które później mogą zostać zamieszczone na naszym portalu. Zapraszamy do czytania i przesyłania zasłyszanych żartów.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »