Hobby Podkategoria: Hobby

 • Szczeniaki Tosa Inu »

  Hodowla psów gatunku Tosa Inu przybyłych z Japonii, które cechują się wielką wiernością oraz spokojem. Prawie dziesięcioletnie istnienie hodowli Twierdzy Samuraja daje gwarancje na najlepszy komfort wszystkim naszym pieskom. Psy z Twierdzy Samuraja, to nie tylko sam wygląd, ale przede wszystkim charakter. Wszystkie Tosa Inu muszą być pewne siebie oraz łagodne na te podstawowe cechy zwracamy szczególną uwagę. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu obejrzenia zdjęć z hodowli.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rowery elektryczne »

  Rowery z napędem elektrycznym?? - Większość ludzi pomyśli, po co komu napęd elektryczny w rowerze skoro rower jest po to żeby napędzać go siłą własnych nóg.

  Większość ludzi też nie zdaję sobie też sprawy z tego, iż obecna technologia budowy silników elektrycznych i akumulatorów, pozwala na budowę roweru elektrycznego, który zachowa swoje pełne właściwości przy jeździe bez włączonego silnika elektrycznego. Natomiast silnik może uruchomić w momencie dużego zmęczenia lub chęci szybkiego pokonania trasy.

  Obecnie popularność zdobywają silniki bezszczotkowe z przekładnią planetarną i wolnobiegiem. Są to lekkie silniki BLDC (ok. 2-3 kg), dzięki wolnobiegowi nie stawiają praktycznie żadnych oporów podczas jazdy z wyłączonym silnikiem, a zamontowane są w piaście koła. Jak ktoś widział rowery, które mają dynamo zamontowane w kole, to taki silnik jest dosłownie niewiele większy od dynama.

  Akumulatory litowe dzięki swoim małym rozmiarom i niewielkiej wadze (od 3-5 kg), można zamontować w rowerze elektrycznym zamiast bidonu.

  Jeśli powyższy opis Państwa przekonał, zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego www.maxev.pl gdzie można zakupić gotowy rower lub części do samodzielnej budowy roweru elektrycznego.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hobby

Hobby - nowa strona:

Adres: