Reklama Podkategoria: Reklama

 • Platforma SerwerSMS.pl - Jasna strona komunikacji SMS »

  Zapraszamy do wypróbowania możliwości Platformy SerwerSMS.pl, lidera w obszarze marketingu SMS w Polsce. Oferujemy kompleksową obsługę kampanii SMS, MMS, VOICE, dzięki którym dotrzesz z komunikatem do szerokiej grupy odbiorców. Niezawodność i bezpieczeństwo działania Platformy SerwerSMS.pl gwarantuje bezpośrednie połączenie do operatorów infrastrukturalnych. Wejdź na www.serwersms.pl i zarejestruj konto w systemie, a otrzymasz w prezencie darmowy pakiet wiadomości testowych. Pamiętaj, że nasza platforma umożliwia wysyłanie wiadomości SMS przez internetowy Panel Klienta dostępny z poziomu przeglądarki oraz w sposób zdalny, bez konieczności logowania się do platformy.
  Pełną ofertę znajdziesz na naszej stronie www.serwersms.pl

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • wizytowki druk »

  Drukowalnia - drukarnia internetowa! Oferujemy Państwu druk ulotek reklamowych, plakatów, wizytówek oraz innych artykułów w bardzo niskich cenach i w pewnych terminach. Gwarantujemy szybką dostawę kurierską w każde miejsce w kraju. Drukujemy w różnych nakładach i formatach. Zapraszamy na naszą stronę, by zapoznać się z aktualną ofertą i promocjami.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kampanie SMS, MMS, E-mail, bazy b2b, b2c »

  Wyślij kampanię SMS, MMS, E-mail - zwiększ sprzedaż. Zapraszamy do serwisu aSendo.pl z którym samodzielnie przygotujesz i zrealizujesz dowolnie skonfigurowaną kampanię marketingową. Wystarczy za pomocą konfiguratora wybrać docelową grupę odbiorców komunikatów, określić dostawcę bazy b2b, b2c i poczekać na napływające odpowiedzi. Kampanie niedostępne z poziomu konfiguratora można zrealizować składając bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie indywidualne do wszystkich współpracujących z serwisem dostawców baz. W aSendo.pl można zrealizować również kampanie do baz operatorów infrastrukturalnych oraz do własnej bazy klientów, kontrahentów, pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą aSendo.pl.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Reklama

Reklama - nowa strona:

Adres: