Ślub Podkategoria: Ślub

 • Motion Media - Studio Filmowe Bachorzyn »

  Filmowanie i Fotografowanie Firma istnieje na rynku ponad 10 lat, zajmujemy się kompleksową produkcją filmową i fotografią. Skupiamy swoją uwagę przede wszystkim na filmowaniu wszelkiego rodzaju uroczystości, jak również na całym etapie post produkcji. Wykorzystujemy najnowszy sprzęt i techniki obrazu cyfrowego, zarówno jakości HD, jak i SD, aby dotrzeć do każdego z Państwa i spełnić pokładane w nas oczekiwania. Świadczymy dla Państwa również usługi w zakresie fotografii: fotoreportaże z uroczystości, retusz, fotomontaż, kompleksowa produkcja foto książek.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zespół weselny Toruń »

  Zespół muzyczny NO I CO to formacja uzdolnionych ludzi, zajmująca się fachową oprawą muzyczną wesel, studniówek, zabaw, ślubów i innych imprez okolicznościowych.
  Wspaniała muzyka grana na żywo i aktywna wodzirejka to nasz główny atut.
  Muzykę opieramy na barwach samplowanych z żywych instrumentów, dzięki brzmimy jak zespół grający w kilkuosobowym tradycyjnym składzie. Wszystkie aranże powstają od podstaw i wykonywane są wyłącznie na żywo.
  Puszczane podkłady mp3 lub midi kupione w internecie to nie ten adres.
  Wodzirejka w naszym zespole to konferansjerka, prowadzenie konkurencji i oczepin, przyśpiewki przy stolikach i animacje taneczne na parkiecie.
  Zadaniem wodzireja w naszym zespole jest motywowanie uczestników do aktywnej zabawy oraz uatrakcyjnienie i poprowadzenie imprezy.
  Wszystko to o czym tu mowa umieściliśmy na naszej witrynie internetowej w formie filmików video z różnych imprez.

  Zespół muzyczny Poznań
  Zespół muzyczny Bydgoszcz
  Zespół muzyczny Piła

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ślub

Ślub - nowa strona:

Adres: