Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Zespół weselny Toruń »

  Zespół muzyczny NO I CO to formacja uzdolnionych ludzi, zajmująca się fachową oprawą muzyczną wesel, studniówek, zabaw, ślubów i innych imprez okolicznościowych.
  Wspaniała muzyka grana na żywo i aktywna wodzirejka to nasz główny atut.
  Muzykę opieramy na barwach samplowanych z żywych instrumentów, dzięki brzmimy jak zespół grający w kilkuosobowym tradycyjnym składzie. Wszystkie aranże powstają od podstaw i wykonywane są wyłącznie na żywo.
  Puszczane podkłady mp3 lub midi kupione w internecie to nie ten adres.
  Wodzirejka w naszym zespole to konferansjerka, prowadzenie konkurencji i oczepin, przyśpiewki przy stolikach i animacje taneczne na parkiecie.
  Zadaniem wodzireja w naszym zespole jest motywowanie uczestników do aktywnej zabawy oraz uatrakcyjnienie i poprowadzenie imprezy.
  Wszystko to o czym tu mowa umieściliśmy na naszej witrynie internetowej w formie filmików video z różnych imprez.

  Zespół muzyczny Poznań
  Zespół muzyczny Bydgoszcz
  Zespół muzyczny Piła

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy PIT 2013 / PIT 2014. Rozliczanie pit z małżonkiem »

  Darmowy PIT 2013 / PIT 2014 pomoże nam rozliczyć bezpłatny program PIT FORMAT.
  Wypełnianie deklaracji rocznej wspólnie z mężem czy z żoną jest opłacalne, jeżeli jedno z nich np. nie pracuje, albo Wasze dochody znacznie się różniły (gdy jeden z małżonków zarabia na tyle dużo, że jego dochody spowodowałyby przejście do podatku obliczanego według wyższej stopy). Prawo do wspólnego rozliczania PIT maja pary, które były małżeństwem przez cały rok 2013.
  Bezpłatny program PIT Format doskonale się sprawdza przy wspólnym rozliczaniu małżonków. Wylicza pit36 i pit37, pito. Program Pit Format ułatwi wykazać odliczenia i ulgi pit 2013/2014, wykonać rozliczenie z dzieckiem oraz pozostałe rozliczenia roczne pit 2013 / pit 2014.

  Dla zarobkowego rozliczania PIT 2013 / PIT 2014 warto skorzystać z fachowej pomocy. Sfera rozliczania pit rozwija się szybko i nie brak tu propozycji firm prowadzących takowe i opracowujących programy do rozliczeń. Firmy specjalizujące się w dziedzinie rozliczania pit cenią sobie czas, jaki można zaoszczędzić, posługując się odpowiednim programem do rozliczania pit, który umożliwi szybkie wypełnianie zeznań. Takie cechy posiada program PIT Format Biuro, który jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne.

  Rozliczanie się z US stanowi wyzwanie dla wielu osób, gdyż tylko część z nich jest świadoma, jak cały proces przebiega oraz w oparciu o jakie metody opiera się on. Jedną z nich jest 1 procent podatku, który podatnik może podarować na działanie organizacji pozarządowej, fundacji, czy placówki, która posiada znaczący wpływ na rozwój otoczenia oraz poprawę sytuacji danej grupy społecznej. Podatek 2013 zawiera 1 procent, który możemy przekazać określonej OPP, a ułatwia to darmowy program PIT Format.
  Czasami nawet jedna decyzja o przekazaniu wyłącznie 1 procent swojego podatku, czyli z reguły niewielkiej sumy, może zagwarantować uśmiech i zadowolenie wielu potrzebujących osób.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Motion Media - Studio Filmowe Bachorzyn »

  Filmowanie i Fotografowanie Firma istnieje na rynku ponad 10 lat, zajmujemy się kompleksową produkcją filmową i fotografią. Skupiamy swoją uwagę przede wszystkim na filmowaniu wszelkiego rodzaju uroczystości, jak również na całym etapie post produkcji. Wykorzystujemy najnowszy sprzęt i techniki obrazu cyfrowego, zarówno jakości HD, jak i SD, aby dotrzeć do każdego z Państwa i spełnić pokładane w nas oczekiwania. Świadczymy dla Państwa również usługi w zakresie fotografii: fotoreportaże z uroczystości, retusz, fotomontaż, kompleksowa produkcja foto książek.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: