Muzyka Podkategoria: Muzyka

 • Darmowe pliki mp3 »

  Świat dźwięków jest pasją bez, której nie potraficie egzystować? Chcecie ściągnąć nader dobre utwory? A może poza ściąganiem mp3 pragniecie odtworzyć odjazdowe teledyski? Nie mogliście więc trafić na lepszy serwis internetowy niż Twojanuta.pl. Nasz doświadczony zespół dba o to aby każdy pasjonat muzyczny wyszukał tu coś dla siebie. Nie ograniczamy się do paru stylów, toteż odnajdziecie tu zarówno rock czy metal jak i hip-hop czy nawet muzykę kompletnie elektroniczną. Wizytując nas spełnicie swe wszelkie, nawet największe wymagania. Twojanuta.pl unowocześni Wasz stosunek do muzyki. Odwiedźcie nas, a nie pożałujecie. Naprawdę warto uczestniczyć z nami w funkcjonowaniu przemysłu muzycznego

  Data dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka śpiewu »

  Istotnym celem Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej jest dbałe kształcenie młodych śpiewaczy, pogłębiać ich techniki wokalne, a także rozwijać chęci do poszerzania własnych predyspozycji woklanych. Śpiew to nie tylko sama czynność, która zazwyczaj polega na produkowaniu dźwięku muzycznego przy udziale swojego głosu, to też przedstawianie emocji, uwolnienie własnej duszy. Przypuszczalnie każda osoba, która potrafi mówić też potrafi śpiewać. Zaś żeby śpiew był profesjonalny, konieczna jest duża liczba treningów, jak i nauka instruktora, który pokieruje naszymi umiejętnościami. W omawianym Instytucie wykonują swoja prace ludzie z wielkim doświadczeniem, którzy umieją w krótkim odstępie czasu nauczyć ważnych i potrzebnych rzeczy.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny Bydgoszcz »

  Zespół muzyczny NO I CO to grupa uzdolnionych ludzi, zajmująca się zawodową oprawą muzyczną wesel, ślubów, zabaw, studniówek i innych imprez okolicznościowych.
  Świetna muzyka grana na żywo oraz fantastyczna wodzirejka to nasz główny atut.
  Muzykę opieramy na barwach samplowanych z żywych instrumentów, dzięki czemu brzmimy jak zespół grający w kilkuosobowym tradycyjnym składzie. Wszystkie aranże tworzone są od podstaw i wykonywane są wyłącznie na żywo.
  Puszczane podkłady midi lub mp3 kupione w sieci to nie ten adres.
  Na wodzirejkę w naszym zespole składa się konferansjerka, prowadzenie konkurencji i oczepin, przyśpiewki przy stolikach i animacje taneczne na parkiecie.
  Zadaniem wodzireja w naszym zespole jest rozbawienie uczestników oraz uatrakcyjnienie i poprowadzenie imprezy.
  Wszystko to o czym tu mowa umieściliśmy na naszej witrynie www w formie skrótów video z różnych imprez.

  Zespół muzyczny Poznań
  Zespół muzyczny Bydgoszcz
  Zespół muzyczny Piła

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Śpiewanie »

  Przy pomocy www.naturalvoiceperfection.com dasz rade prosto wyszukać instruktora sztuki śpiewania, który podpowie a także poduczy w jaki sposób zwiększać swój pokaźny dar. Każdy z trenerów został ukazany na wcześniej wzmiankowanym adresie internetowym, daltego właśnie tam możesz przeczytać sobie o ich kluczowych debiutach czy całym wykształceniu. Aktualna strona Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej "Natural Voice Perfection" jest internetowym miejscem, gdzie wpisywane są rozmaitego gatunku aktualności, przykładowo na temat szykowanych w niedalekim czasie konferencji, na które dość regularnie zapraszani są ludzie ze świata muzycznego.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Muzyka

Muzyka - nowa strona:

Adres: