Inne Kategoria: Inne

Inne - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Opieka Niemcy praca »

  Zarabiasz 5000 złotych na rękę? Nie? A możesz! Za Odrą na opiekunki osób starszych czeka legalne i dobrze płatne zatrudnienie (praca w Niemczech)!

  Od kandydatek wymaga się dobrej znajomości niemieckiego języka i doświadczenia zdobytego w opiece. Najbardziej poszukiwane są kobiety po 50-tym roku życia, doświadczone życiowo i wykazujące się duża dawką sympatii i empatii.

  Za dobre wykonywanie swoich obowiązków, niemieckie rodziny zapewniają im bezpłatne wyżywienie i mieszkanie. Agencje je rekrutujące gwarantują im natomiast pełne ubezpieczenie w Polsce i zagranicą, dowolność przy wyborze oferty, pełne wsparcie przy wypełnianiu wszystkich formalności i opiekę koordynatora podczas pobytu w Niemczech.

  Opiekunki mają możliwość wyjazdu na 1 miesiąc lub na oferty długie, kilkumiesięczne. Wtedy też najczęściej zostają objęte programami lojalnościowymi, które gwarantują im dodatkowe bonusy i premie – tak jak ma to miejsce w gliwickiej agencji Pronobel.

  Głównym obowiązkiem kobiet (opieka Niemcy) jest opieka nad podopiecznym. Jej charakter jest różny, w zależności od stopnia samodzielności i stanu zdrowia niemieckiego seniora.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy praca »


  Opiekunka osób starszych zarabia w Polsce nie więcej niż 1500 zł miesięcznie. W Niemczech jej wynagrodzenie wraz z premiami i bonusami jest niemal czterokrotnie większe.

  Podstawowe wynagrodzenie opiekunki osób starszych w Niemczech wynosi od 850-1300 Euro „na rękę”.

  Na wynagrodzenie nie narzekam, ale oczywiście bardzo cieszą dodatkowe pieniądze. Za polecenie agencji mojej koleżance, która również chciała pracować w opiece (opieka Niemcy) osób starszych, dostałam 200zł. Do tego doszedł zwrot kosztów dojazdu oraz premia za kilkumiesięczną pracę, dzięki czemu moja wypłata była naprawdę pokaźna! W dodatku będąc w Niemczech nie płaciłam nic za mieszkanie i jedzenie – wyznała jedna opiekunek współpracująca (praca w Niemczech) z gliwicką agencją.

  Opiekunki muszą dobrze znać język niemiecki i posiadać doświadczenie w opiece. Agencja zapewnia im ubezpieczenie zdrowotne, całodobową opiekę koordynatora oraz kartę EKUZ.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • ieniądze - Na Temat JohnnyBet.com »

  Przeglądając pierwsze dziesięć wyników wyszukiwania dla hasła pieniądze trafimy na stronę Na Temat. Serwis podzielony jest na 8 kategorii tematycznych, w tym kategorię pieniądze. Znajdziemy tam szereg artykułów na tematy związane z finansami.Na Temat to platforma służąca do aktywnej wymiany informacji i opinii. Jest to kolejny wynik wyszukiwania w Google dla hasła pieniądze. Prezentowane są tam aktualne artykuły na tematy związane z finansami, a także inne ciekawe dodatki. Więcej na johnnybet.com.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie Nowy Sącz »

  Wszelkie bieżące nieruchomości umieszczone pod jedną witryną www, aby internauta szybko odszukał tego czego potrzebuje. Interfejs serwisu jest czytelny i łatwy w poruszaniu a szata graficzna miła dla oka. Aby wysłać ofertę sprzedaży lub kupna nieruchomości trzeba uzupełnić formularz i czekać na moderację ze strony administratorów. Do każdego ogłoszenia trzeba dodać zdjęcie ukazujące całą nieruchomości lub jej część. Serwis jest intensywnie promowany, tak aby ciągle zwiększał liczbę użytkowników, którzy przy pomocy naszej platformy nieruchomości mogli bez kłopotu kupić dom lub mieszkanie. Serwis tylko dla ludzi z Nowego Sącza i niedalekich okolic i tylko takie oferty są zatwierdzane.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wesela Warszawa »

  Jubiler na pewno z pełną dokładnością przygotuje dla was piękne obrączki. Dobór sali weselnej nie powinien robić trudności, jeżeli wiesz jak wielu będziesz mieć gości. Dobierz najlepszą papeterię zaproszeń weselnych. Jeśli urządzasz mniejsze wesele, to pomyśl nad wyborem odpowiedniej restauracji. Zadbaj o to, ażeby najpiękniejszy dzień w Twoim życiu był doskonale przygotowany. Dostosuj zaproszenia weselne do swoich ubodobań, może nawet dołóż swoje zdjęcie. Organizacja wesela w Warszawie, kliknij na przedstawioną stronę.

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Częstochowa »

  Spora dawka ogłoszeń prosto z Częstochowy utworzona dla ludzi, które chciałyby być na bieżąco. Administratorzy nie pobierają należności za korzystanie z serwisu jak także za przesyłanie ogłoszeń. Pokaźnym zainteresowaniem cieszy się dział praca Częstochowa, w której każdego dnia przybywają nowe oferty. Sprawdź może odszukasz tą idealną spełniającą wszelkie Twoje oczekiwania. Przesyłanie ogłoszeń w opisywanym portalu jest łatwe żeby nie napisać banalne – trzeba uzupełnić pola oraz czekać na akceptacje ogłoszenia.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kuchnie »

  Przed nabytkiem wszystkich przyrządów weź pod uwagę rozmiar kuchni. Zależy Ci na dobrej aurze w kuchni, wyposaż ją tak, żeby każdy domownik czuł się w niej wygodnie. Żal ci sił na mycie naczyń, poszukaj sprawdzonej zmywarki. Pragniesz błyskawicznie przygotowywać posiłki lub je odgrzewać, kup sobie kuchnię mikrofalową. Spora liczba osób właśnie w kuchni je swe posiłki. Czytelna witryna, na której wyłonisz wszystko, co konieczne do Twojej kuchni. Nabywając przyrządy kuchenne należy stwierdzić czy są one bezpieczne.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Włocławek »

  Indeks ogłoszeń skierowana do osób korzystających z Internetu na rejonie Włocławka. Już teraz bez zbędnych kłopotów będziesz mógł szukać pracy lub ulubionych rzeczy, które aktualnie poszukujesz. Wszystko rozpowszechnione za darmo co jest sporym atutem portalu. Między innymi takie branże jak usługi, komputery oraz praca Włocławek. Dodając ogłoszenie zyskujesz że ktoś się nim zaciekawi i odpowie. Wszyscy razem dzielny się informacjami.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Mysłowice »

  Na początku dwudziestego pierwszego wieku można już pisać o powszechności dostępu do Internetu. Spora większość naszych rodaków ma z nim do czynienia tak w mieszkaniu, jak i w robocie, ciężko dziwić się więc, że zmienia się sposób korzystania z wirtualnej sieci. Od kilku lat twierdzi się, że jest ona bardzo ważnym źródłem rozmaitych wiadomości, ciężko zatem dziwić się, że serwisy www takie, jak ogloszenia-myslowice.pl są akceptowane z dużą życzliwością. Do niedawna wydawało się, że spore efekty przynosi zamieszczenie ogłoszenia w prasie lokalnej, teraz jednak Internet przejmuje funkcje typowe dla lokalnych dzienników i tygodników. Dzięki wspomnianej stronie ogłoszenia można zresztą zamieszczać za darmo, co także okazuje się jej pokaźnym atutem. Są one przy tym dostępne o każdej porze dnia i nocy, a to z rzeczywiście oszczędza czas. Praca Mysłowice, nieruchomości to tylko nieliczne działy.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Siemianowice »

  Urodziłeś się w Siemianowicach Ślaskich i być może poszukujesz pracy, nowego mieszkania albo fachowca. Prezentowana internetowa baza ofert pomoże Ci w tych kwestiach zupełnie za darmo w dowolnym momencie. Do każdego prezentowanego ogłoszenia każdy użytkownik może opublikować fotografie opisujące artykuł lub usługę. Opublikowane ogłoszenie po wygaśnięciu trafia do archiwum, dlatego firmy mogą zostawiać w naszym portalu swoje wizytówki z istotnymi danymi. Ogłoszenia Siemianowice Ślaskie są przeznaczone do wszystkich ludzi z tego miasta. Zobacz oferty pracy, biznesowe i nieruchomości już w tym momencie. Praca Siemianowice czeka.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Inne

Inne - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: