Artykuły biurowe Podkategoria: Artykuły biurowe

 • Lunar meble biurowe »

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą prezentującą szafy biurowe drewniane i metalowe. Postaraliśmy się umożliwić wybór najbardziej odpowiednich dla Państwa rozwiązań, dlatego oferujemy meble biurowe o różnych wymiarach i kształtach. Lunar wszystkie szafy dostarcza w paczkach zawierających instrukcję samodzielnego montażu. Jak wiemy dokumenty przechowywane w biurze są jednymi z najważniejszych elementów działania firmy, dlatego polecamy znajdujące się w naszej ofercie szafy biurowe ułatwiające przemyślane ich składowanie. Nasze szafy biurowe są bardzo pojemne, a duże rozpiętości wymiarów umożliwiają dopasowanie do konkretnych potrzeb.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bindownica, niszczarka, laminator gdzie kupić? »

  biuroweurzadzenia.pl to sklep e-commerce z urządzeniami biurowymi prowadzony przez firmę Skryptor. W katalogu produktów: niszczarki, bindownice, laminatory, gilotyny i wiele innych urządzeń w atrakcyjnych cenach.
  Niszczarka
  Uniwersalne niszczarki przybiurkowe. Posiadające systemy paskowo-odcinkowy zapewniające wysoki stopień tajności i kilkukrotnie mniejszą objętość ścinek. Niszczą karty kredytowe i płyty CD.
  Niszczarki z dostępnej oferty charakteryzują się wysoką jakośćą i estetyką wytworzania, niewielkie gabaryty i atrakcyjna cena powodują, że perfekcyjnie nadają się do małych biur, również tych prowadzonych w lokalu mieszkalnym.
  Bindownica
  Posiadamy bindownice biurowe o małych gabarytach z fachowym, lekko działającym mechanizmem rozciągania grzbietów oraz ergonomiczną metalową dźwignię do dziurkowania. Urządzenia niezawodne i intuicyjne w obsłudze.
  Laminator
  łatwe w obsłudze, szybko nagrzewające się laminatory biurowe. Wykorzystujące do laminacji nowoczesną technikę ogrzewanych wałków. Nasze laminatory są szczególnie wydajne, wyposażone w innowacyjny układ sterujący.
  Gilotyny do papieru
  Oferujemy precyzyjne gilotyny z elektrycznym napędem noża. Perfekcyjnie nadające się do cięcia wydruków komputerowych, a dodatkowo jako wyposażenie biur i korporacji świadczących usługi kopiowania i oprawiania dokumentów. Bezpieczeństwo zapewnia przezroczysta osłona noża i blokada cięcia gdy osłona noża jest otwarta.
  Sprzedajemy też wydajne falcerki przeznaczone do formatu A4. Wyposażone w komfortowe pokrętło do ustawiania rodzaju falcowania. W spisie produktów posiadamy także bigówki - urządzenie introligatorskie, przeznaczone do pracy w realiach biurowych, która pozwala na bigowanie, zaokrąglanie narożników, a ponadto wycinanie okienek w papierze oraz materiałach z tworzyw sztucznych albo pokrytych tworzywami sztucznymi.
  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • PHU BIUROTECHNIKA SA artykuły biurowe »

  Biurotechnika S.A. to przedsiębiorstwo handlowo-usługowe jakiego głównym profilem aktywności jest dystrybucja artykułów i materiałów zaopatrzenia biura. Firma jest aktywna od przeszło 50 lat i nieustannie się rozwija jak i poszerza swoją ofertę, aby jeszcze pełniej zaspokajać potrzeby klientów. Zasobna oferta naszej firmy a także najwyższy standard obsługi klienta zaskoczy najbardziej wymagającego klienta. Oprócz galanterii papierniczej i biurowej zapewniamy duży wybór urządzeń oraz maszyn w tym komputery, drukarki, kserokopiarki oraz materiały eksploatacyjne. Proponujemy także meble biurowe i regały przesuwane mechanicznie, bądź elektrycznie, obrotowe regały obrotowe. Realizujemy również serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny z dojazdem do klienta. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, jednakże zasięgiem działania obejmuje całą Polskę. Zapraszamy również do naszego sklepu na stronę:

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Artykuły biurowe

Artykuły biurowe - nowa strona:

Adres: