Firmy wg branż Kategoria: Firmy wg branż

Agencja celna » (0)

Agencje promocji » (0)

Aparatura pomiarowa » (0)

Aranżacja wnętrz » (1)

Artykuły » (1)

Artykuły biurowe » (3)

Artykuły reklamowe » (1)

Artykuły spożywcze » (0)

Automatyka » (34)

BHP, artykuły i sprzęt » (0)

Biura doradcze » (1)

Biura rachunkowe » (0)

Biuro tłumaczeń » (0)

Biznes » (0)

Biżuteria » (1)

Budownictwo » (8)

Catering » (1)

Chłodnictwo » (0)

Cukiernie i piekarnie » (0)

Domy i nieruchomości » (0)

Doradztwo » (0)

Drukarnia » (4)

Ekonomia » (0)

Elektronika » (4)

Finanse » (0)

Firmy budowlane » (0)

Fotografia » (3)

Fundusze unijne » (0)

Gastronomia » (1)

Hurtownie » (2)

Hydraulika » (0)

Imprezy firmowe » (0)

Instalacje » (2)

Kamieniarstwo » (1)

Klimatyzacja » (0)

Kolektory » (0)

Kominki » (0)

Kontenery » (0)

Kowalstwo » (0)

Krawiectwo » (0)

Księgarnie » (1)

Magnesy » (0)

Maszyny » (1)

Materace » (0)

Meble » (3)

Moda » (1)

Nieruchomości » (4)

Obuwie » (1)

Oczyszczalnie » (0)

Odzież » (1)

Ogrody » (1)

Ogrzewanie » (0)

Opakowania » (1)

Oświetlenie i lampy » (0)

Owoce warzywa » (0)

Poligrafia » (1)

Pośrednictwo » (1)

Produkcja i dystrybucja » (2)

Przenośniki » (0)

Przeprowadzki » (1)

Restauracje » (0)

Serwis i naprawa » (1)

Sprzątanie » (0)

Studio » (0)

Ubezpieczenia » (0)

Usługi » (6)

Usługi finansowe » (0)

Usługi fotograficzne » (0)

Usługi geodezyjne » (0)

Usługi informatyczne » (1)

Usługi transportowe » (0)

Wesele i ślub » (5)

Wyposażenie gastronomii » (1)

Wyposażenie sklepów » (0)

Wyposażenie zakładów » (1)

Zabawki » (0)

Źródła odnawialne » (0)

Firmy wg branż - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Szlifowanie, polerowanie marmuru POZNAŃ GNIEZNO »

  STONAX - Fachowość wynikająca z doświadczenia.

  STONAX realizuje usługi w zakresie renowacji, szlifowania, polerowania i konserwacji kamienia naturalnego, marmuru, granitu, lastryka oraz betonu.

  - Szlifowanie i polerowanie posadzek marmur granit lastryko
  - Szlifowanie i polerowanie schodów
  - Krystalizacja marmuru - efekt rozlanej wody
  - Impregnacja hydrofobowa
  - Szlifowanie betonu
  - Szlifowanie, doczyszczanie i impregnacja gresu

  Posiadamy bogate doświadczenie na rynku usług kamieniarskich i wciąż dynamicznie się rozwijamy.

  Korzyści jakie otrzymujemy po wykonanej renowacji posadzki:

  - uzyskanie doskonałej gładzi i lustrzanego połysku
  - zwiększenie twardości posadzki
  - wyciągnięcie naturalnej głębi koloru
  - większa odporność na zabrudzenia

  Jesteśmy bardzo konkurencyjni, ponieważ stale podnosimy poziom swoich kwalifikacji, uczestnicząc w okresowych szkoleniach, dotyczących najnowocześniejszych technik stosowanych w kamieniarstwie.

  Dzięki dogłębnej znajomości technik renowacji oraz szlifowania kamienia w teorii zachowujemy zdrowe proporcje w praktyce pomiędzy krótkim czasem pracy, a rzetelnie wykonaną usługą.

  Na Państwa życzenie wykonamy bezpłatnie próbę szlifowania wraz z zabezpieczeniem na wybranym fragmencie posadzki kamiennej w celu zobrazowania uzyskania efektu końcowego.

  Usługi świadczymy na terenie całego kraju.

  Na wykonane prace udzielamy gwarancji.

  Dołącz do grona zadowolonych klientów Firmy STONAX podnieś prestiż
  swojego obiektu, nadaj podłodze nowy wygląd.

  Kontakt:

  tel. +48 796-301-301

  www.stonax.pl

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Reklama nowy sacz »

  Regionalna drukarnia proponująca kompleksowe usługi druku wizytówek, plakatów promocyjnych, banerów a nawet liter 3D czy broszur reklamowych. Nowoczesna linia produkcyjna wyposażona w sprawdzony sprzęt drukarki oraz doświadczona załoga, która potrafi sprostać każdemu wyzwaniu to kierunek drukarni OPTIMAPRINT. Miejscowość Nowy Sącz to siedziba i zarazem miejsce wykonywania każdego zamówienia z naszego państwa i poza nim. Drukarnia oferuje konkurencyjne ceny oraz błyskawiczny czas wykonania zlecenia co jest dużym plusem. Jeżeli szukasz realizacji nietuzinkowego zlecenia drukarskiego a nie ma go w ofercie drukarni, już teraz prześlij formularz kontaktowy. Zachęcamy do zapoznania się z profilem przedsiębiorstwa i opublikowanymi usługami na stronie optimaprint.pl

  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka Niemcy »

  - Przez wiele miesięcy szukałam aktywnie pracy w Polsce. Niestety ze względu na mój wiek przedemerytalny, nie mogłam niczego znaleźć. W końcu natknęłam się w Internecie na ogłoszenie agencji Hilfeneo poszukującej opiekunki do Essen. Zgłosiłam się i w krótkim czasie otrzymałam ofertę pracy. Teraz zarabiam 1100 euro. To prawie 4 razy więcej niż mogłabym zarobić w Polsce – pisze pani Ewelina (praca w Niemczech).
  Agencje pracy to nie tylko wysokie zarobki, ale również pełen pakiet socjalny i bogaty pakiet lojalnościowy dla każdej opiekunki. Aby móc pracować w Niemczech (opieka Niemcy) wystarczy znać język niemiecki w stopniu przynajmniej komunikatywnym oraz posiadać doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi.
  Praca opiekunki w Niemczech polega nie tylko na codziennej pielęgnacji podopiecznych, ale również na pomocy w codziennych obowiązkach takich jak sprzątanie, pranie, czy gotowanie. Dodatkowo opiekunki zapewniają podopiecznym czas wolny co w znacznym stopniu pozwala na ich socjalizację społeczną.

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tabliczki znamionowe cena »

  Pierwszym stopniem wzmocnienia jest transformator wejściowy Tru którego uzwojenie wtórne obciążone jest pojemnością rezonansową Cx. Jego Współczynnik wzmocnienia przy częstotliwości 50 Hz wynosi 12 -f- 15. Drugi stopień wzmocnienia zawierający lampę typu „6H8" jest fazo selektywnym stopniem wyrównawczym z obciążeniami w obwodach katodowych. Obwody anodowe zasilane są prądem przemiennym pobieranym Z uzwojenia II transformatora Tr2. Oporniki Ri i R2 służą do uzyskiwania zadanej wartości napięcia początkowego na siatkach lampy, a oporniki R3 i R4 łącznie z nastawnym opornikiem R5 stanowią obciążenia każdej z połówek lampy.
  Opornik jR5 (korektor) służy do równoważenia stopnia elektronicznego.
  Do lewej siatki lampy może być doprowadzone napięcie przemienne z transformatora wyjściowego lub też napięcie stałe. W pierwszym przypadku na zaciskach 8, 9 należy zainstalować zwieracz, w drugim zaś zwieracz powinien być usunięty, a sygnał doprowadzony do zacisków 9 i 11. W obu przypadkach na wyjściu ze wzmacniacza (zaciski 11, 13) występuje napięcie stałe, wygładzane za pomocą kondensatorów C2, C3 i C4.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • tabliczki gabinetowe »

  Urządzenie typu, ,3KIT-3/6" zewnętrznie jest podobne do urządzenia typu „3P-III-K" . Na płycie czołowej bloku elektronicznego urządzenia „3KII-3/6" umieszczone są pokrętła potencjometrów: Ri3 (korektora bloku elektronicznego), Ru (nierównomierności), R23 (tłumika) i P26 (ogranicznika). Gniazda A, B i zaciski do umocowania wymiennego opornika R9 umieszczone są również na płycie czołowej zespołu x).
  Transformator wyjściowy urządzenia, ,3KTI-3/6" wyposażony jest w sześć odrębnych uzwojeń; do każdego z nich można dołączać równolegle po dwa regulatory wtórne. W ten sposób urządzenie „3KI1-3/6" może jednocześnie sterować 12-ma regulatorami wtórnymi.
  W odróżnieniu od urządzenia typu „3P-III-K" na .płycie czołowej urządzenia typu „3KII-3/6" brak jest lamp sygnalizacyjnych.
  Zakłady „Eniergopribor" produkują elektroniczne urządzenia korekcyjne typu „3KP-IH", w których transformator wyjściowy ma osiem oddzielnych uzwojeń wyjściowych do dołączenia ośmiu regulatorów wtórnych.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • tabliczki grawerowane »

  Schemat przekaźnika stosunku typu „PC-33A". Przekaźnik ten składa się z trzech elementów podstawowych: urządzenia pomiarowego (czujnika), układu dźwigniowego i przetwornika pneumatycznego ze wzmacniaczem wtórnym i regulatorem spadku ciśnienia zachodzącego w dławiku nie nastawnym.
  Blok wyprzedzenia
  Blok wyprzedzenia jest urządzeniem różniczkującym zmieniającym ciśnienie wyjściowe odpowiednio do wartości i szybkości zmiany ciśnienia na wejściu do bloku.
  Schemat bloku wyprzedzenia typu „ETJ.-28B". Blok ten jest złożony z dwóch głównych elementów: urządzenia różniczkującego i przetwornika pneumatycznego ze wzmacniaczem wtórnym.
  Praca urządzenia różniczkującego odbywa się na podstawie porównania wyników pomiaru wielkości różniczkowanej, dokonanych za pomocą miernika bezinercyjnego i inercyjnego urządzenia pomiarowego.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Motoreduktor dane techniczne »

  Blok sumujący dokonuje algebraicznego zsumowania ze sobą trzech sygnałów pneumatycznych i powoduje również odchylenie ciśnienia wyjściowego o zadaną stałą wartość.
  Schemat bloku sumującego typu „BC-34A". Blok sumujący składa się z dwóch podstawowych elementów: urządzenia pomiarowego (elementu porównującego) oraz przetwornika pneumatycznego ze wzmacniaczem wtórnym i regulatorem spadku ciśnienia zachodzącego w dławiku nie nastawnym.
  Urządzenie pomiarowe składa się ze szpuli 1 zawieszonej na trzech podwójnych przeponach. Przepony te dzielą wnętrze korpusu bloku sumującego na cztery komory: I, K, L i M.
  Komora I jest komorą sztywnego ujemnego sprzężenia zwrotnego do kompensacji siłowej przy pracy przetwornika pneumatycznego.
  Komory M, L i K stanowią bezpośrednie elementy składowe urządzenia pomiarowego i do nich to odpowiednio doprowadza się porównywane ze sobą ciśnienia Pi, p2 i P3.
  Powierzchnie czynne przepony górnej i przepony dolnej są małe (fm — od strony komór I i M oraz Fm — od strony komór K i L). Powierzchnia czynna fw przepony środkowej jest większa, a wymiary jej są dobrane w ten sposób, aby była spełniona zależność fw — fm = Fm.
  W przypadku algebraicznego sumowania trzech sygnałów pneumatycznych do komór M i L doprowadza się ciśnienia, które należy uważać za dodatnie, tzn. takie, których zwiększenie powinno wywoływać wzrost ciśnienia wyjściowego. Do komory K doprowadza się ciśnienie, które przy sumowaniu należy traktować jako ujemne, a więc takie, którego zmiany wywoływałyby zmiany ciśnienia wyjściowego w kierunku przeciwnym.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • falownik invertek »

  Jako przetworniki pomiarowe temperatury stosowane są termometry manometryczne w połączeniu z przetwornikiem pneumatycznym.
  Termometry manometryczne złożone są ze zbiornika, kapilary i jednego zwoju rurki sprężynującej.
  Przetwornik pneumatyczny nie różni się tu niczym od rozpatrzonego powyżej manometru sprężynowego typu „MIHI-l".
  Zależnie od czynnika wypełniającego układ termometryczny rozróżnia się trzy typy termometrów manometrycznych .
  W regulatorach pneumatycznych pomiar temperatury za pomocą termoelementów i termometrów oporowych możliwy jest w przypadku zastosowania przetworników elektropneumatycznych, znajdujących się na razie w stadium opracowania i opanowywania technologicznego i nie produkowanych, jak dotąd, seryjnie.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Reduktory Motovario »

  W przypadkach stosowania przetwornika pneumatycznego w zespołach układu pomiarowego regulatora (na przykład przy sumowaniu parametrów) wymaga się od niego jeszcze większej dokładności statycznej, aniżeli od urządzenia sterującego mechanizmem wykonawczym. Uzupełnia się go wówczas nie tylko wzmacniaczem wtórnym, ale również regulatorem spadku ciśnienia w dławiku stałym.
  Przetworniki pomiarowe
  Przetworniki pomiarowe regulatorów pneumatycznych służą do pomiaru parametrów i przetwarzania odchyleń wielkości mierzonej na ciśnienie sprzężonego powietrza. Odpowiednio do tego wszystkie przetworniki pomiarowe zawierają czujnik i właściwy przetwornik pneumatyczny.
  Przetworniki pomiarowe regulatorów-pneumatycznych produkcji zakładów „Manomietr", „Tizpribor" i „Tiepłokontrol" dają możność pomiaru ciśnienia, spadków ciśnienia i temperatury. We wszystkich przyrządach pełnemu zakresowi pomiarów parametru odpowiada zmiana ciśnienia wyjściowego od 0,2 do 1,0 kG/cm2.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Karuzela dla konia »

  Zunifikowany system regulacji umożliwia realizację regulatorów o wielu sygnałach wejściowych (wielosygnałowych) oraz najrozmaitszych układów regulacji sprzężonej. Do tego celu w składzie aparatury układu mogą się znajdować, poza elementami wymienionymi powyżej przy omawianiu schematu, również pewne specjalne bloki dodatkowe. Do liczby ich zaliczane są w szczególności bloki wyprzedzenia (urządzenia różniczkujące), bloki porównywania (urządzenia sumujące), przekaźniki stosunku (proporcjonalne przetworniki ciśnienia), urządzenia sygnalizacyjne (przekaźniki dwupołożeniowe) i inne.
  Regulatory pneumatyczne, podobnie jak hydrauliczne, są regulatorami o działaniu ciągłym i wyposażone są w siłowniki zapewniające prędkość przesunięcia organu regulującego proporcjonalną do oddziaływania sterującego. Regulatory te są, w odróżnieniu od elektrycznych i hydraulicznych, całkowicie bezpieczne pod względem wybuchowym i pożarowym.
  Regulatory zunifikowanego systemu regulacji pneumatycznej mają stosunkowo małą strefę nieczułości, sygnał wyjściowy o dużej mocy, umożliwiają sumowanie kilku sygnałów oraz zużytkowywanie sygnałów zależnych od szybkości odchylenia wielkości regulowanej. Zalety te rokują temu systemowi interesującą przyszłość.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy wg branż

Firmy wg branż - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: