Korepetycje Podkategoria: Korepetycje

 • Praca maturalna »

  Prace maturalne to oferta dla młodych ludzi, którzy nie mogą poradzić sobie z pracą maturalną. Punktualność wierzytelności, kompetentne podejście oraz duża skuteczność to cechy niewielu firm proponujących prezentacje maturalne. Nie każda z nich spełnia wymagania użytkownika i jest przyrządzana zgodnie z jego oczekiwaniami. Gotowa praca maturalna to połowa zwycięstwa podczas egzaminu. Jeśli pożądasz zdobyć jak najogromniejszą ilość punktów i ująć komisję swoim profesjonalizmem, poleć pisanie prac maturalnych osobom, które znają się na tym porządniej niż ty sam!
  Motyw Boga
  Motyw bohatera
  Motyw buntu

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dysleksja - ćwiczenia dla dyslektyków »

  Ortograffiti to portal internetowy stworzony głównie dla nauczycieli i rodziców, pragnących pomóc własnym wychowankom w wyzbyciu się problemów związanych z dysleksją.
  Właśnie z tego powodu został stworzony program Ortograffiti i portal o takiej samej nazwie promujący jego założenia. Niemożność leczenia tych dolegliwości może niestety doprowadzić do dużych kłopotów w dalszym życiu, ponieważ mają one negatywny skutek na wiele aspektów rozwojowych. Sprawdzone ćwiczenia na dysleksję.
  Można w tym miejscu odnaleźć generalne dane o programie, jego rozwoju i licznych grach oraz zabawach skierowanych dla dzieci zarówno w szkole podstawowej jak i gimnazjum. Platforma edukacyjna dla rodziców i nauczycieli zachęca do zapoznania się z profesjonalnymi poradami.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Korepetycje

Korepetycje - nowa strona:

Adres: