Architektura Podkategoria: Architektura

 • złotnik Szczecin »

  Złotnik w Szczecinie oferujący wykonanie wszelkiego rodzaju biżuterii według własnych i przedstawionych przez klienta wzorów. Zakład złotniczy oprócz wyrobu biżuterii prowadzi szereg usług związanych z pracami złotniczymi takie jak naprawa biżuterii, naprawa oprawek, rodowanie lub odnawianie biżuterii, szlifowanie i polerowanie kamieni naturalnych, powiększanie lub zmniejszanie biżuterii. Zakład złotniczy Janusza Sikorskiego charakteryzuje wysoka jakość wykonania w przystępnej cenie.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • PROJEKTY DOMÓW KB PROJEKT »

  KB Projekt – Twój projekt domu. Jeśli szukają Państwo projektu domu, lub budynku komercyjnego, to biuro architektoniczne KB Projekt z Krakowa ma dla Państwo niezwykle bogatą ofertę, którą można obejrzeć na stronie www.kbprojekt.pl. Mamy ponad 20 lat doświadczeń w tworzeniu i sprzedaży gotowych projektów, nasz zespół projektowy specjalizuje się także w realizacji gotowych projektów, które są doskonałą opcją dla poszukujących rozwiązań odmiennych w stosunku to tego co oferują gotowe projekty. Mamy w katalogu ponad 1000 projektów, są wśród nich:

  - projekty domów jednorodzinnych,
  - projekty domów wielorodzinnych,
  - projekty domów z poddaszem,
  - projekty domów parterowych,
  - projekty domów wiejskich,
  - projekty willi i rezydencji,
  - projekty domów z drewna,
  - projekty w stylu podhalańskim,
  - projekty domów nowoczesnych,
  - projekty dworków,

  Projekty komercyjne to nasza druga specjalność, mamy do zaoferowania: projekty budynków produkcyjnych, projekty hoteli, projekty moteli, projekty pensjonatów, projekty warsztatów samochodowych, projekty budynków mieszkalnych z funkcją usługową, projekty biurowców, projekty zajazdów, projekty domów weselnych etc. Jest to oczywiście zaledwie wycinek naszej pełnej oferty, zachęcamy do zapoznania się z jej pełnym zakresem na www.kbprojekt.pl

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architektura

Architektura - nowa strona:

Adres: