Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Opiekunka Niemcy »

  - Przez wiele miesięcy szukałam aktywnie pracy w Polsce. Niestety ze względu na mój wiek przedemerytalny, nie mogłam niczego znaleźć. W końcu natknęłam się w Internecie na ogłoszenie agencji Hilfeneo poszukującej opiekunki do Essen. Zgłosiłam się i w krótkim czasie otrzymałam ofertę pracy. Teraz zarabiam 1100 euro. To prawie 4 razy więcej niż mogłabym zarobić w Polsce – pisze pani Ewelina (praca w Niemczech).
  Agencje pracy to nie tylko wysokie zarobki, ale również pełen pakiet socjalny i bogaty pakiet lojalnościowy dla każdej opiekunki. Aby móc pracować w Niemczech (opieka Niemcy) wystarczy znać język niemiecki w stopniu przynajmniej komunikatywnym oraz posiadać doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi.
  Praca opiekunki w Niemczech polega nie tylko na codziennej pielęgnacji podopiecznych, ale również na pomocy w codziennych obowiązkach takich jak sprzątanie, pranie, czy gotowanie. Dodatkowo opiekunki zapewniają podopiecznym czas wolny co w znacznym stopniu pozwala na ich socjalizację społeczną.

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pełna księgowość cennik »

  Biuro księgowe BIUK działa na rynku od ponad 18 lat. W swojej ofercie posiada m.in. doradztwo podatkowe, sporządzanie zeznań, prowadzenie pełnej obsługi księgowej i inne. Zaufało mu liczne grono Klientów. Firma ciągle stara się rozwijać - pracownicy uczestniczą w specjalistycznych warsztatach aby być na bieżąco z najnowszymi normami prawnymi. Dla swoich klientów przewidziano bezpłatny odbiór dokumentów w rejonie Krakowa i Wieliczki.

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia aut Olkusz »

  Biuro Ubezpieczeń Dawid Pielka to firma działająca na terenie Olkusza oraz sąsiednich gmin. Posiada dziesięć lat doświadczenia w branży oraz liczne grono zadowolonych klientów. Specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, na życie, ubezpieczeń domów, nnw i innych. Dla każdego klienta dobierany jest indywidualny, najkorzystniejszy wariant spośród oferowanych w zaufanych towarzystwach ubezpieczeniowych (np. COMPENSA, UNIQA, WARTA). Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę www.

  Data dodania: 28 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy praca »

  Zarabiasz 5000 złotych na rękę? Nie? A możesz! Za Odrą na opiekunki osób starszych czeka legalne i dobrze płatne zatrudnienie (praca w Niemczech)!

  Od kandydatek wymaga się dobrej znajomości niemieckiego języka i doświadczenia zdobytego w opiece. Najbardziej poszukiwane są kobiety po 50-tym roku życia, doświadczone życiowo i wykazujące się duża dawką sympatii i empatii.

  Za dobre wykonywanie swoich obowiązków, niemieckie rodziny zapewniają im bezpłatne wyżywienie i mieszkanie. Agencje je rekrutujące gwarantują im natomiast pełne ubezpieczenie w Polsce i zagranicą, dowolność przy wyborze oferty, pełne wsparcie przy wypełnianiu wszystkich formalności i opiekę koordynatora podczas pobytu w Niemczech.

  Opiekunki mają możliwość wyjazdu na 1 miesiąc lub na oferty długie, kilkumiesięczne. Wtedy też najczęściej zostają objęte programami lojalnościowymi, które gwarantują im dodatkowe bonusy i premie – tak jak ma to miejsce w gliwickiej agencji Pronobel.

  Głównym obowiązkiem kobiet (opieka Niemcy) jest opieka nad podopiecznym. Jej charakter jest różny, w zależności od stopnia samodzielności i stanu zdrowia niemieckiego seniora.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy praca »


  Opiekunka osób starszych zarabia w Polsce nie więcej niż 1500 zł miesięcznie. W Niemczech jej wynagrodzenie wraz z premiami i bonusami jest niemal czterokrotnie większe.

  Podstawowe wynagrodzenie opiekunki osób starszych w Niemczech wynosi od 850-1300 Euro „na rękę”.

  Na wynagrodzenie nie narzekam, ale oczywiście bardzo cieszą dodatkowe pieniądze. Za polecenie agencji mojej koleżance, która również chciała pracować w opiece (opieka Niemcy) osób starszych, dostałam 200zł. Do tego doszedł zwrot kosztów dojazdu oraz premia za kilkumiesięczną pracę, dzięki czemu moja wypłata była naprawdę pokaźna! W dodatku będąc w Niemczech nie płaciłam nic za mieszkanie i jedzenie – wyznała jedna opiekunek współpracująca (praca w Niemczech) z gliwicką agencją.

  Opiekunki muszą dobrze znać język niemiecki i posiadać doświadczenie w opiece. Agencja zapewnia im ubezpieczenie zdrowotne, całodobową opiekę koordynatora oraz kartę EKUZ.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy praca »

  Na polskie opiekunki w Niemczech (praca w Niemczech) czekają zarobki sięgające nawet 5000zł i niemałe premie. Ofert dotyczących legalnej pracy nie brakuje.


  Niemieccy seniorzy szukają opiekunek za pośrednictwem polskich agencji pracy. Te ostatnie, od kandydatów wymagają swobodnego posługiwania się językiem niemieckim i posiadania doświadczenia w opiece (opieka Niemcy), także tego zdobytego podczas opiekowania się bliskim.

  Opiekunki mogą liczyć nie tylko na bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, ale także na pełne wsparcie zatrudniających je agencji.

  Nasza firma zapewnia opiekunkom ubezpieczenie zdrowotne, dowolność przy wyborze oferty, oraz kartę EKUZ. Pomagamy też we wszystkich formalnościach. Na terenie Niemiec przydzielamy im koordynatora, dzięki któremu mogą liczyć na całodobową pomoc w razie jakichkolwiek problemów – informuje jedna z rekruterek żorskiej agencji Favoris.

  Opiekunki zajmują się podopiecznym oraz jego domem (sprzątają, gotują, robią zakupy itp.).

  Niemieccy seniorzy w zamian za troskliwą opiekę i sumienne wykonywanie obowiązków płacą za pośrednictwem agencji od 800 do 1300 Euro. Kwotę tę zwiększają premie i bonusy, których wartość zależy od czasu spędzonego w Niemczech oraz opinii wystawionej opiekunce przez niemiecką rodzinę.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • witualne biuro warszawa »

  Mówi się czasami, że reklama jest dźwignią handlu, jeżeli jakiś produkt umieszczony jest w jakimś ciekawym, przyciągającym uwagę opakowaniu, to więcej ludzi również się nim zainteresuje. Nie inaczej jest z firmami. Dobry adres, interesująca lokalizacja sprawia, że dana firma jest poważana na rynku. Nie bez przyczyny, wszystkie potężne, międzynarodowe korporacje, chcą mieć swoją siedzibę w głównych miastach. Miejsca te są po prostu wyjątkowo prestiżowe i drogie. Firma mająca swoją siedzibę w centrum, jest dużo bardziej godna zaufania niż ta, której główny budynek znajduje się w jakimś zupełnie nieznanym miejscu. Małe firmy i dopiero rozkręcające się przedsiębiorstwa mogą tutaj korzystać z usług tak zwanych Wirtualnych Biur. Za niewielką opłatą zyskują w nich dobry adres.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • witualne biuro warszawa »

  Nowatorski pomysł, który zyskuje coraz większą popularność na obszarze naszego kraju, to tak zwane Wirtualne Biura. Tego rodzaju miejsca, są przeznaczone głównie dla osób które dopiero zakładają własny biznes, rozkręcają własne przedsiębiorstwa – dla tak zwanych start – upów. Ludzie którzy zakładają własną firmę, zazwyczaj nie posiadają zbyt dużego budżetu. Często zmuszeni są pracować we własnym mieszkaniu, nie ma bowiem tutaj pieniędzy na wynajęcie własnego biura. Ratunkiem w tego rodzaju sytuacjach, może być wynajem wirtualnego biura. Zyskujemy tu możliwość zarejestrowania swojej firmy w interesującym miejscu, opłaty są również dużo mniejsze niż w zwykłych biurach.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • witualne biuro warszawa »

  Wirtualne biura to stosunkowo nowy pomysł. W krajach Zachodu był on już znany od pewnego czasu. W Polsce pojawił się stosunkowo niedawno. Same Wirtualne Biura mają na celu przede wszystkim redukcję opłat ponoszonych przez daną instytucję, na cele związane właśnie z wynajęciem lokalu. Przedsiębiorstwo które zarejestruje się w wirtualnym biurze, otrzymuje między innymi własny adres – miejsce gdzie można ją zarejestrować. Praca odbywa się jednak nadal z terenu własnego domu. W wirtualnym biurze można umówić się na spotkanie z klientem, można również odbyć konferencję ze współpracownikami, nie przebywa się w nim jednak na stałe.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • systemy alarmowe Lublin »

  Można być pewnym, że proponowane przez nas rozwiązania i ich realizacja będą fachowe, kompleksowe, terminowe i bezawaryjne. Firma ALARM SERWIS powstała w 1990 roku, wpis do ewidencji został dokonany UM LUBLIN dnia 01.04.1990 pod nr .7119 Posiadamy koncesję nr L-447/00 wydaną przez MSWiA na prowadzenie działalności gospodarczej w ramach przedsiębiorstwa indywidualnego. Rejestratory cyfrowe lublin w najlepszych cenach wraz z kompleksowym montażem.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: